טיפול קוגניטיבי התנהגותי LI CBT מרחוק בסקייפ Skype ע"י מטפל CBT בעצימות נמוכה

טיפול התנהגותי קוגניטיבי מרחוק בשיחת וידאו הניתן ע"י מטפל CBT בעצימות נמוכה מסייע לאנשים עם דיכאון או חרדה אשר מתקשים להגיע לקליניקה

איך עובד טיפול LI CBT מרחוק?

הטיפול מרחוק נעשה בשיחת וידאו בין מטפל CBT בעצימות נמוכה למטופל, ומטרתו לספק לך טיפול יעיל ומקצועי בדרך דומה לטיפול בקליניקה. באמצעות תוכנת סקייפ Skype ניתן לקיים שיחה מלאה עם המטפל אך במקום להגיע פיזית לפגישה בקליניקה, היא נעשת אונליין מרחוק דרך האינטרנט.

למי מיועד טיפול מרחוק בסקייפ?

טיפול מרחוק מתאים לאנשים המתקשים או שאינם יכולים להגיע לקליניקה של מטפל CBT בעצימות נמוכה, בין אם המדובר במטופל הנמצא במרחק רב מהקליניקה (אפילו חו"ל), בעיות שונות המונעות ניידות או לוח זמנים עמוס בעבודה.

הטיפול מרחוק באמצעות שיחת וידאו בסקייפ מתאים לטיפול בהפרעות שונות כגון דיכאון, חרדוה, דאגה, מתח, דימוי עצמי, דחיינות, פוביות מסויימות וכו'. הטיפול מרחוק בשיחת וידאו בסקייפ יכול להיות אף לסייע למטופלים המתמודדים עם בושה או מבוכה בהגעה לקליניקה.

מה נידרש לקיום טיפול LICBT בשיחת וידאו בסקייפ?

  • טיפול CBT בעצימות נמוכה, LICBT, מרחוק בשיחת וידאו דורש פס רחב לאינטרנט להבטחת איכות שיחה מספיק ורציף, מחשב המצוייד במצלמה, מיקרופון ורמקולים (או אוזניות) כאשר גם טלפונים חכמים וטאבלטים יכולים לשמש אלטרנטיבה זמינה למחשב.
  • על המחשב או הניידים יש להתקין את תוכנת/אפליקציית סקייפ Skype החינמית.
  • המטופל צריך להיות במקום המתאים לו, בפרטיות ובנוחות למשך כל הפגישה הטיפולית (כ-50-60 דקות). מדפסת, וגישה לסורק/צילום בנייד עשויות לסייע אך אינה הכרחית.

עוד על LICBT טיפול קוגניטיבי התנהגותי

הסבר על סקייפ Skype 

הסבר מלא על סקייפ SKYPE והורדת התוכנה החינמית, ניתן למצוא בכתובת
https://www.skype.com

qrcode-skype

האם LICBT יכול לעזור לך או לקרובים לך?

לברור, מלא/י את הפרטים בטופס ואחזור במהרה.